Smartfon Samsung Galaxy A51 6/128 GB czerwony

Samsung Galaxy A51 stał się jednym z pierwszych smartfonów 2020 roku od koreańskiego giganta, a nawet można go nazwać godną kontynuacją linii A, która wywołała prawdziwą furorę w 2019 roku za stosunek ceny do możliwości. W A51 trendy utrzymały i dodały jeszcze więcej aktualnych żetonów, z którymi A51 obiecuje Samsungowi popularność również w 2020 roku. Elegancki wyświetlacz, ogromne możliwości aparatu (zarówno z przodu, jak i z tyłu), więcej niż przyzwoita wydajność i ładny design-czego jeszcze potrzeba?

Urządzenie otrzymało duży wyświetlacz, a wycięcie pod przednią kamerą jest wykonane bezpośrednio na ekranie, podobnie jak Galaxy S10 i zajmuje minimum miejsca. Rozdzielczość przedniej kamery-inspirujące szacunek 32 milionów pikseli, spektakularne Selfie są zapewnione. Skaner linii papilarnych jest osadzony bezpośrednio na ekranie. A51 stał się jednym z pierwszych urządzeń Samsunga, gdzie szczególną uwagę poświęcono optymalizacji oprogramowania i bezpieczeństwa. Przeprowadzono weryfikację integralności architektury, a za bezpieczeństwo danych i aplikacji odpowiada teraz cały kompleks programowo-sprzętowy.

Po obejrzeniu pierwszych zdjęć i filmów nakręconych na Galaxy A51, chcę strzelać dużo i stale. Oprócz już tak oczywistych funkcji, jak Rozmycie tła portretowego, Ultra-szerokokątne fotografowanie i wideo UHD, smartfon otrzymał dodatkową kamerę do makrofotografii. Rozdzielczość modułu głównego wynosi 48 megapikseli. Nagrywanie wideo z nowym algorytmem stabilizacji pozwala osiągnąć wyniki, które wcześniej były dostępne tylko dla właścicieli najlepszych kamer akcji. W sumie z tyłu znajdują się 4 obiektywy, a także lampa błyskowa LED.

A51 będzie również interesujący dla tych, którzy lubią grać na smartfonie. Duży ekran i potężny procesor to dobry początek przyjemnej rozgrywki, a tryb gry dodatkowo optymalizuje wydajność i rozpraszanie ciepła. Bateria 4000 mAh wystarcza na długi czas, nawet przy intensywnym użytkowaniu gadżetu. Za wygodę użytkowania odpowiada już znajoma powłoka One UI, a rzadziej wspinać się „pod maską” zapewnia inteligentną diagnostykę, która pozwala skutecznie zwolnić miejsce i usunąć śmieci. Ponadto pamięć smartfona można rozszerzyć za pomocą karty.