Klawiatura Do Gier A4tech Bloody B418 Black

Klawiatura typu: Gaming

Klucz typ mechanizmu: membrana

Połączenia: przewodowy

Liczba klawiszy: 104

Przewodowy Interfejs połączenia: usb

Kompatybilny z Microsoft Windows: Tak

Możliwość nagrywania makr: tak

Materiał obudowy: Plastik

opis

Twórcy Klawiatury Do Gier A4tech Bloody B418 Black byli w stanie osiągnąć minimalną szybkość reakcji klawiszy. Model jest przeznaczony dla graczy, więc zawiera wszystkie niezbędne dodatki do wygodnej gry. Ponadto ergonomiczna konstrukcja pozwala na długi czas pracy z urządzeniem bez odczuwania zmęczenia rąk.

Funkcje Klawiatury A4Tech Bloody B418 w kolorze czarnym

Co może zaskoczyć doświadczonego gracza ten model? Oprócz stylowego podświetlenia klawiszy, które pozwala na korzystanie z urządzenia w nocy, silikonowe przyciski do podstawowych ruchów w każdej grze, urządzenie posiada następujące parametry:

podwójna ochrona przed wodą pozwala na spokojne picie herbaty i innych napojów przy komputerze bez obawy, że rozleją je na przyciski sterujące;

wysoka czułość odpowiedzi klawiszy będzie niezbędna w walce z niebezpiecznym przeciwnikiem w grze;

instalacja oprogramowania firmowego pozwala aktywować wszystkie funkcje klawiatury, w tym klawisze multimedialne i Dostosowywanie urządzenia do osobistych potrzeb gracza.

Wzmocniona przestrzeń, gumowane nogi i ergonomiczne podpórki pod ramiona ułatwiają również obsługę urządzenia i w pełni uzasadniają wyznaczoną przez producenta cenę. Kupując to urządzenie, klient otrzymuje profesjonalny kontroler do gier komputerowych, który pozwala na czas reagować na każdy atak i całkowicie połączyć się z postacią w grze.